LT RU EN

Turite klausimų?
Susisiekime


Telefonai
+370 639 40091
+370 686 23788

viktoras@saulessalis.lt

Apartamentai Palangoje, poilsis Palangoje

Parduodami sklypai Kauno r.

Parduodami sklypai Kauno rajone namo statybai, sodybai...

Apie vietovę

Tai itin vaizdingas Lietuvos kampelis, 15 km nuo Kauno, tuoj už Kulautuvos 40-ties ha teritorija. Teritorija susideda iš daugelio sklypų komplekso, kurią supa natūralus, brandus PAKARKLĖS miškas.

Teritorija išsidėsčiusi abipus kelio KAUNAS-JURBARKAS, o didžioji  dalis yra tarp PAKARKLĖS miško, tvenkinio, ŽVIRGŽDĖS ir KARKLĖS upelių ir NEMUNO santakos.

Per KARKLĖS upės užtvanką  kaskadomis krenta vanduo. Tvenkinyje veisiami upėtakiai, lašišos, šamai, lynai ir kitos žuvys; keli galingi šaltiniai, suformavę dar keletą tvenkinių.

Parduodami sklypai:

1. Sklypas - 0,05 ha.

2. Sklypas - 0,42 ha - prie Kauno - Jurbarko kelio ant tvenkinio kranto - gera vieta pakelės užeigai arba medinių namukų, pirčių, kitų kiemo papuošalų, dekoratyvių augalų ekspozicijos - prekybos aikštelei ar kitai paskirčiai.

3 - 4. Sklypai - 0,40 ha ir 0,96 ha pačioje "NAUJIENOS PARKO" širdyje prie Karklės upės, tarpusavyje besiribojantys, sujungus gali būti 1,36 ha - geros vietos sodyboms, kempingui arba....? Iki asfaltuoto kelio tik 300 metrų. Prie šių sklypų netrukus bus prijungtas apie 1 ha ploto miškelis su Karklės upelio pakrante.

5. Slypas - 0,90 ha - PARDUOTAS

6. Sklypas - 1,85 ha - PARDUOTAS

7. Sklypas - 1,95 ha - kalnas su nuokalne, tinka šveicariško, austriško ar bavariško stiliaus sodybai. - PARDUOTAS

8. Sklypas - 6,20 ha vienas iš geriausių, apsuptas ežero, Karklės ir Žvirgzdės upių. Aplink miškas, pušynai, sklype auga daug pušų. Numatytas prestižinio kaimelio statybai arba ekskliuzyvinei sodybai - dvarui, prieš tai galima išeksploatuoti kaip žvyro karjerą, sklypas įeina į geologiškai ištyrinėtą teritoriją.

9. Sklypas - 15,00 ha tai pagrindinis "NAUJIENOS PARKO" sklypas, per kurį teka upė Karklė, užtvanka, prie jos "Velnio Malūno" pamatai, didelis tvenkinys, kuriame veisiami upėtakiai ir kitos žuvys, galingi šaltiniai suformavo dar keletą tvenkinių. Sklype yra elektros pastotė, atvesti telefonų - interneto kabeliai, laistymo sistema. Nuo kalnelio, kur stovėjo malūnininko sodyba, atsiveria puikus vaizdas į tvenkinius ir visą teritoriją . Už 700 metrų Karklė įteka į Nemuną. Yra leidimas apsitverti. Sklypas kiaurai nepravažiuojamas, prie įvažiavimo - šlagbaumas. REZERVUOTAS ŠEIMININKO.

10. Sklypas - 4,50 ha, gali būti atskirtas nuo sklypo nr. 9.

11. Prie Karklės ir didžiojo tvenkinio, esant pageidavimui, suformuosime nuo 1 iki 4,5 ha sklypus.

Kiti sklypai formavimo stadijoje.

Visoje teritorijoje auga ilgamečiai ir jauni medžiai: pušys, ąžuolai, eglės, liepos, beržai, uosiai, alksniai, vyrauja pušynai. Visa tai gražaus miško apsuptyje.

Sklypų kainos nuo 1500 Lt/ aras.

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus - parinksime ir kitokių variantų.

Kita informacija - susisiekus.

       

Vietovės nuotraukos

     

     

     

Vieta žemėlapyje


View Naujienos parkas in a larger map