LT RU EN

Turite klausimų?
Susisiekime


Telefonai
+370 639 40091
+370 686 23788

viktoras@saulessalis.lt

Apartamentai Palangoje, poilsis Palangoje

NT projektas "Naujienos parkas"

Parduodami sklypai Kauno rajone namo statybai, sodybai...

Jūs galite čia gyventi ir verslauti !     

Tai itin vaizdingas Lietuvos kampelis, 15 km nuo Kauno, tuoj už Kulautuvos 40-ties ha teritorija, kurioje kuriama  sveiko  gyvenimo būdo  darnoje su gamta,  amatų ir verslo parkas - gyvenvietė "NAUJIENOS PARKAS". Teritorija susideda iš daugelio sklypų komplekso, kurią supa natūralus, brandus PAKARKLĖS miškas su šimtamečiais medžiais.

Teritorija išsidėsčiusi abipus kelio KAUNAS-JURBARKAS, o didžioji  dalis yra tarp PAKARKLĖS miško, tvenkinio, ŽVIRGŽDĖS ir KARKLĖS upelių ir NEMUNO santakos.

Per KARKLĖS upės užtvanką  kaskadomis krenta vanduo. Tvenkinyje veisiami upėtakiai, lašišos, šamai, lynai ir kitos žuvys; keli galingi šaltiniai, suformavę dar keletą tvenkinių.

Sveiko gyvenimo būdo  darnoje su gamta, verslo ir amatų parko - gyvenvietės "NAUJIENOS PARKAS" siekis - sukurti vietą ir sąlygas jaukiai ir smagiai gyventi, dirbti, kūrybiškai verslauti  bei pramogauti, turtėti ir turtinti bendruomenę.

Jei ieškote neeilinio projekto savo svajonių įgyvendinimui, manome, jog mums pakeliui. Siūlome daugybę nišų ir galimybių. Esame atviri ir kitiems Jūsų pasiūlymams.

Yra galimybė įsigyti sklypą (-us) "NAUJIENOS PARKO" teritorijoje verslo kūrimui arba gyvenamojo namo (namų) statybai.

Kol kas dar svarstytinas ir viso projekto pardavimas.

Daugiau apie projektą "Naujienos parkas" - www.saulessalis.lt

Vietovės nuotraukos

     

     

     

Vieta žemėlapyje


View Naujienos parkas in a larger map